BRAGDON

Łowca

Description:
Bio:

Urodziłem się w rodzinie biednej szlachty. Moja mama zmarła przy porodzie a ojciec niedługo potem – zginął na wojnie. Jako maleńkie dziecko trafiłem do sierocińca, gdzie sprawiałem spore kłopoty. Wiele razy uciekałem i zaszywałem się w dzikich lasach. Podczas tych ucieczek nabywałem umiejętności łowieckie. Podczas pobytu w sierocińcu , nawiązałem przyjaźń z kilkoma chłopakami. Łączyło nas wspólne łobuzerstwo : kradliśmy , urządzaliśmy bijatyki. Gdy ukończyłem odpowiedni wiek opuściłem sierociniec raz na zawsze. Cały czas fascynował mnie świat dziczy i dlatego zająłem się kłusownictwem. Wymyślałem skuteczne pułapki na zwierzynę. Zacząłem handlować skórami dzikich zwierząt. Nie znam się na handlu dlatego cały czas pomagają mi moi przyjaciele z sierocińca.

Podczas pobyty w sierocińcu lubiłem rzucać i miotać wszelkimi rzeczami gdyż było to w miarę neutralne dla osoby rzucającej. Chłopaki często wykorzystywali moje umiejętności do zwiadów. Zazwyczaj stawiali mnie na czatach lub wysyłali w zwiad – uwielbialiśmy nasz zawadiackie podchody. A to by coś ukraść a to by komuś dopiec tak rosła nasza braterska więź.

Gdy opuściłem ośrodek w wieku 26 lat udałem się do wioski na przedmieściach Marienburga gdzie
znalazłem schronienie u miejscowego starego trapera i myśliwego Thorga. Wyszkolił mnie swojej profesji. Pewnego dnia Thorg nie wrócił do domu. Szukałem go dniami i nocami, ale zapadł się jak kamień w wodę. Od tamtego dnia staram się go odnaleźć.

BRAGDON

WARHAMMER maciej_gelba